North Cape

Narbutas
544,00
Стильний, сучасний і адаптивний

У кабінеті керівника звично бачити солідний і стильний робочий стілець, а в робочій зоні стільці більш універсальні, легко вписуються в інтер'єр офісу. NORTH CAPE стільці ламають усталені стандарти і доводять, що робочі стільці також можуть бути стильними, а простір формується ними виглядає елегантно і делікатно. Крім того, сучасні лідери все частіше працюють разом в одному відкритому просторі з членами своєї команди, тому поєднання NORTH CAPE робочих стільців і стільців для керівників створить гармонійне середовище як в сучасному, так і в класичному інтер'єрах.


Натхненний Tосканскімі пагорбами

NORTH CAPE стільці на замовлення Narbutas створила Італійська студія "Baldanzi & Novelli designers". Метою проекту було створити стілець з унікальною індивідуальністю, який поєднував би в собі і розкрив італійський і литовський стилі разом.
Краса дизайну полягає в простоті.
За словами дизайнера Adriano Baldanzi, прості форми NORTH CAPE стільців нагадують спокійно сплять Тосканські пагорби в зимовий період, а дизайнерське рішення - раціонально, як люди північних країв. Дизайн NORTH CAPE - це набір простих, але в той же час строгих ліній з ніжними вигинами. Прямокутна форма поліуретанових підлокітників гармонійно поєднується зі спинкою. Унікальний лаконічний вигин спинки, плавно спускається до лінії сидіння, створює делікатний силует стільця, який вже став індивідуальністю цього стільця.

Матеріал та колір

D16 - Ivory
Composition
21% PES, 31,5% COT, 47,5% PU
Weight
450 g/m²
Abrasion resistance
100.000 Martindale cycles
Light fastness
4-5 (EN ISO 105 – B02)
Fastness to rubbing
wet: 4; dry: 5 (ISO 105 – X12)

Категорія: Меблі

Меблі — Підкатегорії: Крісла

⠀: В НАЯВНОСТІ

Вам може сподобатись
Click to order
Total: 
Ваше ім’я
E-mail
Телефон
Промокод