Click to order
Total: 
Ваше ім’я
E-mail
Телефон
Промокод
Договір оферти
1. Загальні положення

1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозицією ProHUB, далі по тексту – "Продавець", укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту – "Договір".
1.2. Публічна оферта (пропозиція) розміщена на офіційному інтернет-сайті Продавця https://prohub.com.ua/ (далі – "Інтернет-магазин").
1.3. Моментом повного та безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

2. Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:
2.1.1. "Товар" – це меблі, предмети інтер'єру, аксесуари, декор та побутова техніка.
2.1.2. "Інтернет-магазин", відповідно до Закону України "Про електронну комерцію", – засіб для реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.
2.1.2. "Продавець" – компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.
2.1.3. "Покупець" – фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
2.1.4. "Замовлення" – вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення та проведенні оплати.

3. Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.
3.2. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:
- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
- оплату Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
- обробку і доставку замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, який представлено на сайті Інтернет-магазину.
4.2. На сайті представлено товари, які є в наявності на складі та товари із позначкою "pre order", які можна придбати за попереднім замовленням.
4.3. Після отримання замовлення від Покупця, менеджер компанії (представник Продавця) зв'язується з Покупцем по телефону або через електронну пошту для уточнення деталей замовлення: суми, строків виконання, тощо.

5. Оплата замовлення

5.1. Оплата замовлення здійснюється за реквізитами безготівковим платежем.
5.2. У разі не надходження коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

6. Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортної компанії або кур'єром.
6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

7. Права та обов'язки сторін

7.1. Продавець має право в односторонньому порядку припинити надання послуг за даним договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.
7.2. Покупець зобов'язаний своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.
7.3. Покупець має право:
- оформити замовлення в Інтернет-магазині;
- оформити електронний договір;
- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

8. Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором, та чинним законодавством України.
8.2. Продавець не несе відповідальності за:
- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
- за незначну невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;
- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;
- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;
- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів: IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам.
8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходиться інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи принципам моральності.
8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають чи об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити та запобігти їм.
8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

9. Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://prohub.com.ua/.
9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.
9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ "Про захист персональних даних".
9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти).
9.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".
9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.
9.7. Інформація, яку надає Покупець, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та інше.

10. Порядок повернення товару

10.1. Повернення Товару здійснюється відповідно до умов повернення, зазначеним на сайті https://prohub.com.ua/.
10.2. Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі- продажу відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" протягом 14 календарних днів. Повернути або обміняти товар протягом терміну, встановленого Законом України "Про захист прав споживачів".
10.3. До Товару, що повертається, має бути докладено власноруч заповнена заява про повернення даного Товару з причиною повернення.
10.4. Відправка Товарів при поверненні здійснюється за рахунок Покупця.
10.5. Повернення Товару належної якості:
10.5.1. Повернення Товару належної якості можливо протягом 14 календарних днів з моменту його отримання за умовами, що Товар не був у використанні, а також були збережені: його товарний вигляд, споживчі властивості, прикріплені етикетки, ярлики, лейбли і бирки, а також при наявності фабричної упаковки. Не допускається нанесення на упаковку написів, адрес і іншого.
10.5.2. У разі відмови Покупця від Товару згідно пункту 10.5. Договору Продавець повертає йому вартість Товару протягом 7 (семи) днів з дати отримання Товару. Повернення вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в бланку Замовлення на Товар. Повернення здійснюється переказом коштів, виходячи з вартості товару на момент його покупки. Покупцеві повертається тільки вартість товару. Вартість пересилання повернення оплачує Покупець.
10.6. Повернення Товару неналежної якості:
10.6.1. Під Товаром неналежної якості розуміється товар, який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну, кольору або оформлення від заявлених в описі в Інтернет-магазині не є ознакою неналежної якості Товару та/або неможливості його використання за призначенням.
10.6.2. Після отримання Товару Покупцем претензії до зовнішніх дефектів Товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.
10.6.3. Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості, Покупець має право відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" вимагати повернення сплачених грошових коштів.
10.6.4. Гарантійний термін на Товари встановлюється виробником і вказується на етикетці або ярлику.
10.6.5. Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після передачі його Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або обставин непереборної сили.
10.6.6. Якщо причиною повернення є помилка представника Інтернет-Магазину, Покупцеві повертається повна вартість замовлення. Під помилкою представника Інтернет-Магазину мається на увазі: відправлення іншої моделі; відправлення іншого розміру; невідповідність кольору моделі фотографії. При цьому не враховується невідповідність відтінку того ж кольору, в зв'язку з тим, що на різних пристроях відображення зображень одне і те ж зображення може виглядати по- різному.

11. Термін дії договору

11.1. Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному ч. 6 ст. 11 Закону України "Про електронну комерцію".
11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів.
11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

Відповідальна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРО ХАБ"
Адреса : м. Київ, вул. Глибочицька, 105А
Телефон: +38 (067) 111 96 11
Електронна пошта: info@prohub.com.ua
Директор: Биков С. П.