Pure Flame TV Box White

Planika
3660,00
Візуально конструкція ділиться на три частини. У центральній знаходиться вбудований биокамин (пальник з монтажним коробом). Зліва за дверцятами знаходиться бак з паливом і панель управління, тут залишається досить місця для зберігання інших корисних дрібниць. Праворуч – ще одна закрита ніша з полками.

Біокаміни в меблхя – цей той класичний випадок, коли дружба проти правил і шаблонів. Тут джерело живого вогню вбудований в дерев'яну конструкцію, і якщо ви хоча б трохи знайомі з брендом Planika, то таке “дивне” на перший погляд, сусідство вас не здивує.

Варто відразу зазначити, що виробники розробляли цю інженерну конструкцію як тумби під телевізори. Загальна довжина тумби складає значні 1860 мм, на такий стільниці легко поміститься телевізор з чималою діагоналлю, та ще й вільний простір залишиться для корисних дрібниць або акустики.

Глибина конструкції – 400 мм, при висоті – 550 мм.

Розумний биокамин підключається до електромережі (220 В) для виконання автоматичних функцій: вмикання/вимикання. У верхній частині камінного порталу встановлюється вентиляційна решітка для відводу нагрітого повітря всередину приміщення. Використовувана в каміні пальник розрахований на використання в приміщеннях об'ємом від 50 м3.
Лицьова частина пальника прикрита панеллю з жароміцного скла, а на самій пальнику розташовані декоративні поліна і вермикуліт, що забезпечують схожість каміна з традиційним дров'яним вогнищем.

У комплекті пульт ДУ для віддаленого управління каміном.

Облицювання меблів – біле, лаковане.
Колір пальника – чорний.
Скляна панель, ПДУ і сітка йдуть в комплекті.
Опція з полінами і без.

Розміри Planika Pure Flame White:
Ширина: 1860 mm
Висота: 550 mm
Глибина: 400 mm

Час горіння: max. 13 годин
Об'єм бака: 5 л
Потужність: max. 5 кВТ
Розмір кімнати: 50 m³

Категорія: Каміни

⠀: В НАЯВНОСТІ

Вам може сподобатись
Click to order
Total: 
Ваше ім’я
E-mail
Телефон
Промокод